zdjęcie1

Agata Kałużna

Psycholog/Psychoterapeuta

Jestem psycholożką i psychoterapeutką w trakcie procesu certyfikacji. Moim głównym obszarem zainteresowań jest terapia rodzin i par. Wspieram dorosłych, pary, a także dzieci i ich rodziców w doświadczanych trudnościach, pomagam im zrozumieć i wyrażać towarzyszące im emocje, wspomagam na drodze do odkrywania zasobów i zdobywania umiejętności, które umożliwią rozwiązanie problemu.

 

W swojej pracy opieram się głównie na podejściu systemowym, czerpie jednak inspiracje także z podejścia humanistycznego, poznawczo-behawioralnego oraz Terapii Skoncentrowanej na Emocjach. Pracuję w oparciu o Kodeks Etyczno-Zawodowy Psychologa oraz Kodeks Etyczny Psychoterapeuty.
Gwarantuje pełną poufność i indywidualne podejście do Klienta. Głęboko wierzę w to, iż każdy człowiek, każda para i każda rodzina posiada wystarczające zasoby i potencjał do tego, aby uporać się ze swoimi trudnościami, a terapia jest formą ich wspólnego odkrywania,

 

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (specjalności: psychoterapia zaburzeń psychicznych), a także liczne kursy i szkolenia w zakresie terapeutycznej pracy z osobą dorosłą, dzieckiem, rodziną i parą w nurcie terapii systemowej.
Umiejętności zawodowe zdobywałam w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych “Dziekanka” w Gnieźnie, w Poradni leczenia uzależnień i współuzależnień „Katharsis w Poznaniu, na Dziennym Oddziale zaburzeń nerwicowych w Koninie oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży w Koninie. Wciąż poszerzam swoje umiejętności w zakresie psychoterapii w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej w Poznaniu. Należę do Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej i Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

 

Swoją pracę poddaję systematycznej superwizji prowadzonej przez certyfikowanych superwizorów rekomendowanych przez Wielkopolskie Towarzystwo Terapii Systemowej.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!