Ewa nowe

Ewa Brachun

Psycholog i psychoterapeuta

Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Prowadzę psychoterapię indywidualną dorosłych, terapię par, małżeństw i rodzin. Mam doświadczenie w indywidualnej pracy z młodzieżą w obszarze przeżywanych trudności, obniżonego nastroju oraz chorób o podłożu psychosomatycznym.

W swojej pracy stosuję zasadę integracji w psychoterapii, łącząc przede wszystkim podejście ericksonowskie, psychodynamiczne oraz poznawcze. Specjalizuję się w problematyce przemocy w bliskich związkach, kryzysu – interwencji kryzysowej i zaburzeń więzi. Bliski jest mi też obszar uzależnień i współuzależnień. Prowadzę terapię grupową oraz warsztaty psychoedukacyjne.

Jestem absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Ukończyłam 4,5-letni Akredytowany Kurs Psychoterapii w podejściu integracyjnym: systemowo-ericksonowskim prowadzony przez Wielkopolski Instytut Psychoterapii. Obecnie jestem na drodze uzyskania certyfikatu Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
Doświadczenie zawodowe zdobyłam odbywając staże na oddziale psychiatrycznym i w Poradni Leczenia Uzależnień, następnie pracując w Ośrodku Psychoterapii i Leczenia Uzależnień oraz prowadząc praktykę prywatną. Obecnie współpracuję z Ośrodkiem Pomocy Społecznej, z fundacją pomagającą osobom wykorzystywanym seksualnie i z Centrum Medycznym.

Swoją pracę poddaję systematycznej superwizji.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!