Warsztaty Hold Me Tight ® - Przytul Mnie Mocno

ZBUDUJ BEZPIECZNĄ WIĘŹ

Weekendowe warsztaty dla par, oparte na autorskiej metodzie dr Sue Johnson,

twórczyni Terapii Skoncentrowanej na Emocjach (Emotionally Focused Therapy – EFT),

jednej z najskuteczniejszych terapii dla par na świecie.

Warsztaty podczas, których spędzicie ze sobą dwa intensywne dni oglądając, ucząc się i doświadczając najważniejszych

kawałków Waszej relacji.

Dzięki zdobytej wiedzy, wsparciu prowadzących i stworzeniu komfortowej przestrzeni, będziecie mogli przejść w parze przez

siedem rozmów, które są podstawą do stworzenia bezpiecznej więzi na całe życie.

Zapraszamy Was do wspólnej podróży!

Zapraszamy Was na warsztat jeśli:

• macie poczucie, że Wasz związek utknął w miejscu

• dzieli Was „trudny do zniesienia” dystans fizyczny i emocjonalny

• wasze konflikty przybierają formę walki, odbijania piłki, kręcenia się w kółko

• jesteście zmęczeni bezskutecznymi próbami porozumienia się, które kończą się krzykiem lub wycofaniem któregoś z Was

• wasza więź została naderwana, a jakaś sprawa z przeszłości nie pozwala Wam ruszyć dalej

• pragniecie pozytywnego wzmocnienia dla Waszej relacji, w której swobodnie będziecie mogli porozmawiać o emocjach i swoich potrzebach

• chcecie zdobyć wiedzę na temat tego jak pielęgnować satysfakcjonującą relację na lata na każdym etapie życia rodzinnego

Dzięki warsztatowi zyskacie:

Opinie uczestników poprzednich edycji

Bardzo polecamy, gdy para chce odnaleźć i zrozumieć siebie, ratować swój związek oraz nauczyć się współpracować.
M + W
Warsztat spełnia oczekiwania poprawy jakości relacji. Nauczyliśmy się w trakcie jego trwania, że rodzaj emocji, jakie w sobie mamy jest ważny… W zasadzie nauczyliśmy się emocji. Zaczęliśmy słuchać, słyszeć mówić i czuć, nie tylko empatię, ale też “miękki brzuch”. I to nic złego. Powodzenia dalej! Jeżeli chcecie się lepiej rozumieć siebie nawzajem, swoje emocje i potrzeby - idźcie. Jeżeli ich wcale nie rozumiecie - też idźcie. Jeżeli wydaje się Wam, że je doskonale rozumiecie - również idźcie. Polecamy!
O +A
Warsztat pomógł nam zbliżyć się do siebie i przypomniał, co dla nas ważne. Cenna formuła 7 rozmów. Ciepła, przyjazna atmosfera prowadzenia warsztatów. Rozmowy pomogły nam krok po kroku zmierzyć się z trudnościami, które na co dzień sprawiały nam kłopot. Dostaliśmy jasne wskazówki pomagające zbudować więź i otworzyć się na nowe.
.......
Polecamy ten warsztat parom, które czują, że utknęły lub zapętliły się we wzajemnych oskarżeniach, których uczucia straciły kolory. Jest dużo pracy. Czasami ciężko, ale efekt pozytywny.
A + K
Bardzo dziękuje za te dwa intensywne dni. Dzięki niesamowitemu wsparciu terapeutów i ich warsztatowi pracy udało się inaczej spojrzeć na nasza relację, otworzyć na emocje drugiej osoby. Polecam warsztaty każdej parze niezależnie od ich etapu związku. Pozwoli on Wam wejść na nowy, dojrzalszy, głębszy, bliższy poziom relacji. Naprawdę warto!!!
Magda S.
Jestem bardzo wdzięczna za prowadzony warsztat. Asia i Piotr są bardzo pomocni i empatyczni. Pomimo dużej różnicy wiekowej między uczestnikami nie stanowiło to problemu, aby stworzyć bezpieczną przestrzeń podczas warsztatów. Życzymy doświadczenia warsztatów każdej parze.
Alina i Kuba
Myślę, że każda para, nawet ta która nie ma kłopotów z komunikacją, powinna spróbować tego warsztatu. Odkrywanie siebie wzajemnie to naprawdę wspaniała przygoda, choć nie zawsze przyjemna. Na szczęście prowadzący dbają o nas i swoim doświadczeniem gwarantują wspaniałe efekty.
Darek
Warsztaty pomogły mi na nowo zobaczyć mojego męża i zostać zobaczoną i wysłuchaną. Otrzymałam dużo wsparcia i bliskości. A prowadzący w cudny sposób wprowadzili duże poczucie bezpieczeństwa. Zawsze byli przy nas w odpowiednim momencie. Jestem bardzo wdzięczna i dziękuję za warsztaty.
Magda
Polecam warsztaty wszystkim parom, które chcą zadbać o swoją relację. Zarówno tym w kryzysie jak i tym, które obecnie ,,mają się dobrze’’. Dzięki rozmowom podczas warsztatów zbliżycie się do siebie i odkryjecie ważne tematy lub płaszczyzny do rozmowy.
Paulina

Informacje organizacyjne:

Zapisz się już dziś na najbliższe warsztaty:

09-10.07.2022, godz. 9:00-17:00 Poznań

  Polityka Prywatności

  Prowadzący:

  JOANNA_koło

  Joanna Gruszczyńska

  Jestem psychologiem i psychoterapeutą specjalizującym się w psychoterapii par i małżeństw w oparciu o nurt EFT (Emotionally Focused Therapy For Couples), jedną z najskuteczniejszych terapii par na świecie. Wierzę, że każdy z nas zasługuje na szczęście oraz zdrowe, satysfakcjonujące i radosne relacje, dlatego od kilku lat z powodzeniem towarzyszę moim klientom w budowaniu bezpiecznej więzi opartej na zaufaniu i zrozumieniu. Uważam, że każdy związek przechodzi przez swoje cztery pory roku, ale najważniejsze jest aby po tych największych chłodach i śnieżycach… znaleźć na nowo drogę do siebie.

  PIOTR_URBANIAK_koło

  Piotr Urbaniak

  Jestem psychoterapeutą systemowym w trakcie certyfikacji. Pracuje z parami oraz z rodzinami. W swojej pracy wykorzystuje między innymi podejście EFT, dzięki czemu mogę bardziej kompleksowo wspierać pare w budowaniu bliskiej więzi. Uważam, że bycie w związku to decyzja, którą podejmujemy codziennie wybierając towarzyszenie drugiej osobie. W terapii par widzę szanse na stworzenie przestrzeni do budowania partnerstwa, w oparciu o bliskość, dostępność emocjonalną i otwartą komunikację, tworząc tymsamym bardziej satysfakcjujacy związek.