image0 (1)

Karolina Pudełko

Psycholożka, Psychoterapeutka w trakcie szkolenia, specjalistka psychoterapii uzależnień w trakcie certyfikacji
Karolina Pudełko - ZnanyLekarz.pl
„Nikt nie może przekonać drugiej osoby do zmiany. Każdy z nas ma klucz do zmiany, ale drzwi można otworzyć tylko od wewnątrz.” – Virginia Satir

Psycholożka, psychoterapeutka w trakcie szkolenia, specjalistka psychoterapii uzależnień w trakcie certyfikacji

Jestem psycholożką. Ukończyłam pięcioletnie magisterskie studia psychologiczne na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ze specjalnością z seksuologii klinicznej i psychoterapii zaburzeń psychicznych. Specjalistka psychoterapii uzależnień w trakcie certyfikacji oraz absolwentka podyplomowych studiów “Seksuologia Kliniczna – Opiniowanie, Edukacja, Terapia” powołanych przy Instytucie Psychologii UAM. W trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie systemowym w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej.

Na konsultacje psychologiczne i seksuologiczne zapraszam dorosłych oraz młodzież od 13 roku życia. Swoją pracę terapeutyczną opieram na założeniach nurtu systemowego.

Swoje dotychczasowe doświadczenie w pracy z osobą potrzebującą pomocy zdobywałam w Centrum Medycznym HCP na Kobiecym Oddziale Chorób Psychotycznych, Fundacji Dziecko w Centrum zajmując się wsparciem rodziny i systemu pieczy zastępczej oraz prowadząc warsztaty rozwoju umiejętności społecznych dla młodzieży, w ośrodku terapeutycznym dla młodzieży uzależnionej od substancji psychoaktywnych oraz w Ośrodku Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę na rozmaitych stażach, konferencjach, szkoleniach.

Na co dzień pracuję jako terapeutka w Ośrodku Terapii Uzależnień oraz udzielam konsultacji psychologicznych w projekcie dedykowanym osobom z doświadczeniem przemocy seksualnej. Współpracuje także z Fundacją Akceptacja, która działa na rzecz przeciwdziałania wykluczeniom. Jestem także członkinią Fundacji Akcja Menstruacja, która zajmuje się rozwiązaniem problemu ubóstwa menstruacyjnego.

Na konsultacje psychologiczne i seksuologiczne zapraszam dorosłych oraz młodzież od 13 roku życia.

Mój gabinet jest przyjazny osobom LGBT+.

Członkini Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.

W pracy stosuję się do zasad Kodeksu Etyczno-Zawodowego Psychologa. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.