Letnia Szkoła Bliskości | Ruszyły zapisy!

Zapraszamy Was na 4 już edycję naszego wyjazdowego warsztatu dla par na małym krańcu świata!
Letnia Szkoła Bliskości to 3 dni uważnego bycia razem, podczas których odbędą się warsztaty Hold Me Tight® autorstwa Sue Johnson.
Spędzicie ze sobą wyjątkowe dni oglądając, ucząc się i doświadczając najważniejszych kawałków Waszej relacji…
Dzięki zdobytej wiedzy, wsparciu prowadzących i stworzeniu komfortowej przestrzeni, będziecie mogli przejść w parze przez siedem rozmów, które są podstawą do stworzenia bezpiecznej więzi na całe życie.
Dodatkowo skupicie się na zasobach Waszej relacji, poszukując utraconych tęsknot.

W warsztacie weźmie udział tylko 6 par. Zapewniamy dla każdej pary osobny pokój na czas rozmów, co zapewni intymność, komfort i kameralną atmosferę.

Warsztaty odbędą się 13.09-15.09 (piątek-niedziela), w drugi weekend września w Gościńcu Rabe.

Położony w Bieszczadach, zatem jeśli pragniesz znaleźć się na tak zwanym krańcu świata, zanurzyć w bezbrzeżnej ciszy, pobyć chwilę w czułych objęciach natury i budowaniu bezpiecznej więzi, tutaj spełnisz to marzenie.

Termin: 13-15.09.2024

  • Termin: 13-15.09.2024
  • Miejsce: Gościniec Rabe, położony w Bieszczadach
  • Koszt: cena za 3-dniowe warsztaty dla pary w przedsprzedaży do końca czerwca wynosi 4250 zł / później 4500 zł

Prowadzący:

Joanna Gruszczyńska

Jestem psychologiem i certyfikowanym psychoterapeutą systemowym, certyfikowanym terapeutą EFT (Emotionally Focused Therapy) – jednej z najskuteczniejszych terapii par na świecie. Odkąd pamiętam interesował mnie człowiek, jego wnętrze i relacje z otoczeniem, dlatego też z chęcią towarzyszę moim klientom w poszukiwaniu drogi do poznania samego siebie i odnalezienia nie „idealnego”, ale „harmonijnego” partnerstwa.

Piotr Urbaniak

Od 11 lat praca z drugim człowiekiem jest moją pasją, a pomaganie parom towarzyszy mi w codziennej pracy gabinetowej. Od 10 lat ciesze się wspólnym życiem w związku malżeńskim, wykorzystując zdobytą wiedzę. Jestem psychologiem o specjalności psychologia kliniczna: psychoterapia zaburzeń psychicznych, a także psychoterapeutą EFT (Emotionally Focused Therapy – Terapia Oparta Na Emocjach dla Par) w trakcie certyfikacji. Dzięki moim umiejętnością zdobytym w różnorodnych szkoleniach, w pracy z parami odkrywam nową przestrzeń, w której pary znajdują wspólną drogę do budowania bliskości.

Zapraszamy!
✉wielkopolskiecentrumterapii@gmail.com
📞+48 607 341 553

Więcej informacji tutaj