magdalena kovats-czułno

Magdalena Kovats Czułno

Psycholog i psychoterapeuta

Jestem psychologiem, terapeutą środowiskowym oraz psychoterapeutą w trakcie certyfikacji. Ponad 10-letnie doświadczenie kliniczne zdobywałam pracując z dziećmi i dorosłymi, w różnych obszarach zdrowia i choroby, na każdym etapie rozwoju, od narodzin po kres życia…
Zapraszam wszystkich, którzy chcieliby przyjrzeć się sobie i swoim potrzebom ,żeby żyć w większej harmonii ze sobą i bliskimi.

 

Praca jest jedną z moich pasji. Każdego dnia uczy mnie pokory i zachwytu nad człowiekiem oraz jego siłą. Na ludzi patrzę holistycznie, jako wzajemnie przenikające się sfery cielesności, psychiki, społeczeństwa i duchowości. Tylko takie całościowe podejście daje mi możliwość ujrzenia pełni obrazu sytuacji.

 

Pracuję integracyjnie, ale głównie w nurcie systemowym- ericksonowskim. W tym podejściu terapeuta skupia się na zasobach i potencjałach klientów, wierząc, że każdy ma w sobie wszystko, by rozwiązać swój problem. Ważna jest tu kreatywność i elastyczność terapeuty. Rodzaj interwencji każdorazowo dostosowuję do potrzeb i możliwości klienta, tak żeby terapia służyła mu jak najlepiej.

 

Pomagam osobom dorosłym, które doświadczają kryzysu, czują się przytłoczone dniem codziennym, odczuwają lęk i smutek, a także dolegliwości somatyczne utrudniające życie.

 

Ułatwiam rodzinom odnalezienie się w nowych, niejednokrotnie trudnych sytuacjach związanych z rodzicielstwem. Pojawienie się na świecie dzieci stanowi duże wyzwanie i wymusza zmianę dotychczasowego sposobu życia. Bliskie mi jest podejście do rodzicielstwa oparte na więzi i budowaniu poczucia bezpieczeństwa, co w przyszłości zaprocentuje, na wszystkich płaszczyznach rozwoju młodego człowieka.

 

Przychodzi do mnie młodzież, której trudno funkcjonować w otaczającym świecie oraz sprostać wymaganiom innych.

 

Mam doświadczenie w zakresie diagnozy psychologicznej, udzielaniu porad i konsultacji psychologicznych, psychoterapii, warsztatów psychoedukacjnych, wspieraniu rozwoju dzieci i młodzieży.

 

Jestem absolwentką 5-letnich dziennych studiów magisterskich z psychologii na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Bardzo zależy mi na profesjonalizmie na najwyższym poziomie, dlatego cały czas podnoszę swoje kwalifikacje realizując studia podyplomowe i uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach oraz konferencjach.

 

Od 2016 roku jestem w trakcie 4-letniej Specjalizacji z Psychologii Klinicznej, a także zrealizowałam program 8 semestrów 4,5-letniego Szkolenia Psychoterapeutycznego w nurcie Eriksonowskim, atestowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.
Jestem członkiem Sekcji Naukowej Psychoterapii oraz Sekcji Psychiatrii Środowiskowej i Rehabilitacji Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. W swojej pracy kieruję się Kodeksem Etyczno-Zawodowym Psychologów oraz Kodeksem Etycznym Psychoterapeutów. Procesy terapii poddaję superwizji. Przeszłam również własny proces psychoterapii.

 

Prywatnie jestem żoną, matką, córką, siostrą i przyjaciółką i nic co ludzkie nie jest mi obce;)

Szybki kontakt!
+
Wyślij!