Warsztaty stacjonarne dla par

Warsztaty Hold Me Tight ® Przytul Mnie Mocno | Czerwiec | Zapisy

Warsztaty Hold Me Tight, oparte na metodyce terapii skoncentrowanej na emocjach (EFT), są przeznaczone dla par pragnących pogłębić swoje relacje, zbudować silniejsze więzi emocjonalne i przezwyciężyć trudności w związku. Program został stworzony przez dr Sue Johnson, światowej klasy ekspertkę w dziedzinie terapii par. Nasze warsztaty Hold Me Tight oferują unikalną okazję do odkrycia mocy bliskości i wzmocnienia więzi w bezpiecznej i wspierającej atmosferze.

Termin: 15-16.06.2024

  • Termin: 15-16.06.2024
  • Koszt: 2000,00 zł / para
  • w warsztacie może wziąć udział 6 par

Więcej informacji tutaj

Warsztaty Hold Me Tight

Prowadzący:

Joanna Gruszczyńska

Jestem psychologiem i certyfikowanym psychoterapeutą systemowym, certyfikowanym terapeutą EFT (Emotionally Focused Therapy) – jednej z najskuteczniejszych terapii par na świecie. Odkąd pamiętam interesował mnie człowiek, jego wnętrze i relacje z otoczeniem, dlatego też z chęcią towarzyszę moim klientom w poszukiwaniu drogi do poznania samego siebie i odnalezienia nie „idealnego”, ale „harmonijnego” partnerstwa.

Piotr Urbaniak

Od 11 lat praca z drugim człowiekiem jest moją pasją, a pomaganie parom towarzyszy mi w codziennej pracy gabinetowej. Od 10 lat ciesze się wspólnym życiem w związku malżeńskim, wykorzystując zdobytą wiedzę. Jestem psychologiem o specjalności psychologia kliniczna: psychoterapia zaburzeń psychicznych, a także psychoterapeutą EFT (Emotionally Focused Therapy – Terapia Oparta Na Emocjach dla Par) w trakcie certyfikacji. Dzięki moim umiejętnością zdobytym w różnorodnych szkoleniach, w pracy z parami odkrywam nową przestrzeń, w której pary znajdują wspólną drogę do budowania bliskości.

Zapraszamy!
✉wielkopolskiecentrumterapii@gmail.com
📞+48 607 341 553