IMG-2756

Krzysztof Czeszak

Psycholog, Psychoterapeuta, Seksuolog
,,Mieć nadzieję – to marzyć, wierzyć – to działać w pełni przekonania, że tak będzie.” 
– Arnhild Lauveng

Zapraszam we wspólną drogę po to, aby się o tym przekonać.

Praca z drugim człowiekiem sprawia mi ogromną satysfakcję, szczególnie budowanie wzajemnej relacji, a także obserwowanie zmiany, jaka dokonuje się w kliencie. Spotkanie z klientem to relacja, w której niezmiernie ważna jest dla mnie akceptacja oraz szacunek dla sposobu postrzegania świata przez każdego, kto do mnie przychodzi.

Prowadzę psychoterapię w nurcie systemowym – skupiam się na wpływie czynników rodzinnych i społecznych na rozwój, nie zapominając jednocześnie o indywidualności oraz podmiotowości każdej osoby.

Zapraszam każdego, kto chciałby budować satysfakcjonujące relacje z drugim człowiekiem, pomimo przeżywanych trudności oraz kryzysu, a także każdego, kto chciałby się zmierzyć ze swoimi negatywnymi emocjami lub uczuciami, tak, aby w akceptowany przez siebie sposób realizować własne cele i wartości.
Udzielam także poradnictwa seksuologicznego oraz konsultacji w zakresie seksualności szukając wspólnie z klientem satysfakcjonujących rozwiązań w tym obszarze.

Ukończyłem psychologię o specjalności Psychologia Kliniczna, a także pedagogikę o specjalności Resocjalizacja na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ponadto, jestem psychoterapeutą w nurcie systemowym w trakcie certyfikacji (Wielkopolskie Towarzystwo Terapii Systemowej) oraz absolwentem Studiów Podyplomowych: Seksuologia Kliniczna – Opiniowanie, Edukacja i Terapia na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Swoje doświadczenie zdobywałem w Szpitalu Neuropsychiatrycznym im. Oskara Bielawskiego w Kościanie na Oddziale Psychiatrycznym, a także na Dziennym Oddziale Psychiatrycznym Centrum Medycznego HCP Szpital im . Jana Pawła II w Poznaniu.

Proces terapii poddaje stałej superwizji, a w swojej pracy kieruję się Kodeksem Psychoterapeuty oraz Kodeksem Etyczno- Zawodowym Psychologa.