Warsztat Genogramowo-Gobeliniarski „Korzenie”

13.04.2024 godz.: 10:00 - 15:00

🧶 Wytkaj swoją opowieść 🧶
Zapraszamy na warsztat o zasobach genogramowych 'KORZENIE’ z elementami tkactwa artystycznego. Zagłębimy się w zasoby, które otrzymaliśmy od naszych przodków. Powrócimy wspomnieniami do energii naszych mam, ojców, dziadków, babć oraz pradziadków – na tyle ile będzie to możliwe stworzymy genogramową opowieść o tym, co nas ukształtowało oraz o tym co nas hamuje.

🌿 Z korzeni zasobów i strat do konarów możliwości i decyzyjności 🌿
Podczas warsztatu utkasz swoją opowieść o tym kim jesteś, z czym idziesz i czemu chcesz nadać sens w swoim życiu – zadecydujesz co bierzesz ze sobą a co żegnasz – za pomocą kijów leśnych oraz wełny tkackiej każdy stworzy symbol swoich wartości i mocy.

Ten warsztat będzie dla Ciebie, jeśli:

Informacje organizacyjne:

Termin: 13.04.2024 godz.: 10:00 - 15:00

Miejsce:
Wielkopolskie Centrum Terapii Par i Rodzin, Poznań, ul. Szybowcowa 17
tel.: +48 607 341 553
e-mail: wielkopolskiecentrumterapii@gmail.com

Dane do wpłaty:
Centrum Terapii Par i Rodzin
39 1240 6540 1111 0010 8864 9277
Tytuł: kurs uważności + imię i nazwisko uczestnika

Faktury wystawiamy po zakończonym szkoleniu.

Serdecznie zapraszam do kręgu tkackiego w swobodnej atmosferze rozmów, przeplatania nici i refleksji.💖

Prowadząca

Katarzyna Menke

Prowadzę psychoterapię rodzin, par, psychoterapię indywidualną w oparciu o myślenie systemowe. Szczególne znaczenie ma dla mnie praca warsztatowa z grupą oraz łączenie technik psychoedukacji z doświadczeniem własnym.
Prywatnie pasjonatka gobeliniarstwa artystycznego.
Jestem pedagożką i psychoterapeutką w trakcie certyfikacji. Pracuję w podejściu systemowym z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. Bliskie mi jest myślenie o kliencie jako ekspercie własnego życia, a moja rola opiera się na towarzyszeniu w zmianach, odkrywaniu dróg, dążeniu do wydobywania potencjału. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z osobami z traumą relacyjną, zaburzeniami przywiązania, trudnościami adaptacyjnymi, trudnościami i dylematami rodzicielskimi. Szczególnym obszarem w moim życiu zawodowym jest praca z dziećmi i młodzieżą z pieczy zastępczej oraz osobami uzależnionymi. Oferuję również porady i psychoedukację z zakresu szkoły dla rodziców. Od 2022 roku jestem członkiem nadzwyczajnym Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej, moją pracę poddaję regularnej superwizji.

Zapisz sie już dziś na najbliższe warsztaty

Skorzystaj z wygodnego formularza zapisu lub skontaktuj się z nami, aby dopytać o szczegóły