Badanie osobowości MMPI-2

MMPI®2 jest samoopisowym kwestionariuszem osobowości.
Test ten stosuje się przede wszystkim w diagnozie klinicznej do oceny osobowości i zaburzeń psychicznych, ale także w obszarach nieklinicznych, np. badania w trakcie psychoterapii, badania kandydatów do pracy. Jest najbardziej rzetelnym i skutecznym narzędziem do badania osobowości dostępnym na rynku testów psychologicznych.

Badanie testem MMPI®- 2 wykonujemy:

W celu lepszego i holistycznego zrozumienia funkcjonowania klienta, oferujemy kompleksową usługę, składającą się z 3 etapów:

1. Konsultacja psychologiczna przed testem

wywiad psychologiczny obejmujący najważniejsze obszary życia klienta 
(50 minut -120 zł)

2. Badanie testem

zadaniem badanego jest ustosunkowanie się do 567 stwierdzeń dotyczących różnych zachowań i przekonań
(ok. 1,5 h – 450 zł)

3. Konsultacja wyników

przekazanie informacji i rozmowa na temat interpretacji wyników badania 
(50 minut – 120 zł) 

W naszej pracowni badanie testem MMPI®-2 odbywa się w formie papier-ołówek, tzn. osoba badana uzupełnia arkusz odpowiedzi w wersji papierowej. Aby zagwarantować naszym klientom najlepszą jakość badania, korzystamy z nowoczesnego oprogramowania Epsilon, zapewniającego najdokładniejszy pomiar wyników testowych. Wyniki badania są oczywiście poufne i chronione, a dostęp do nich ma jedynie specjalista przeprowadzający badanie testowe. Na konsultacji z omówieniem wyników testowych klient otrzymuje dokument zawierający interpretację wyników, w dwóch kopiach.

Całościowy koszt badania wynosi 690 zł.

Badania prowadzone są przez nasze dwie specjalistki.
Zapraszamy do zapisów telefonicznych lub wiadomość poprzez portal Znany Lekarz:

Agata Dębek

Psycholog
Jestem psycholożką i nauczycielką mindfulness (uważności). Prowadzę konsultacje psychologiczne oraz wsparcie osób dorosłych i nastolatków od 16 r.ż. W swojej pracy łączę dwa podejścia – ku akceptacji i ku zmianie. Wierzę, że akceptacja aktualnych trudności i sposobów radzenia sobie klienta przyczynia się do poprawy jego samopoczucia. Jednocześnie, otwiera drogę do zmiany i poszukiwania nowych rozwiązań, podnoszących jakość życia. Korzystam z koncepcji poznawczo-behawioralnych.

Aleksandra Wójcicka

Psycholog
Jestem psycholożką i oferuję konsultacje psychologiczne, wsparcie psychologiczne oraz poradnictwo nastolatkom od 15. roku życia oraz osobom dorosłym. W pracy z drugim człowiekiem kieruję się autentycznością, staram się stworzyć przestrzeń do bezpiecznego wyrażania siebie, co sprzyja nawiązaniu relacji opartej na zaufaniu i zrozumieniu. Swoją pracę opieram na Kodeksie Etycznym Psychologa oraz teoriach popartych dowodami naukowymi.

Skontaktuj się z nami

Jeżeli potrzebujesz wsparcia psychologicznego, skontaktuj się z nami. Oferujemy konsultacje dla każdego. Nasz zespół doświadczonych psychologów jest gotowy, aby pomóc Ci w trudnych sytuacjach. Mamy nadzieję, że uda nam się pomóc Ci w osiągnięciu dobrego samopoczucia i równowagi emocjonalnej. Czekamy na Twój kontakt! 🤗
W celu umówienia wizyty i omówienia szczegółów współpracy,
prosimy o kontakt poprzez dostępne formy kontaktu: