Grupa rozwojowa dla kobiet – „ROZKWIT”

Start: 9 maja 2024 | Cykl 8 spotkań

Zapraszamy na warsztaty kobiety w różnym wieku, które pragną pogłębiać relację ze sobą, uświadamiać sobie swoje potrzeby i uczyć się na nie odpowiadać, chcą rozwijać swoją samoświadomość, wzbogacać się wewnętrznie przez kontakt ze sobą i z innymi kobietami.

Celem spotkań jest:

A to wszystko w atmosferze życzliwej akceptacji płynącej z kobiecej wspólnoty ❤️

Informacje organizacyjne:

Start: 9 maja 2024

Miejsce:
Wielkopolskie Centrum Terapii Par i Rodzin, Poznań, ul. Szybowcowa 17
tel.: +48 607 341 553
e-mail: wielkopolskiecentrumterapii@gmail.com

Dane do wpłaty:
Centrum Terapii Par i Rodzin
39 1240 6540 1111 0010 8864 9277
Tytuł: grupa rozwojowa dla kobiet + imię i nazwisko uczestnika

Prowadzący

Marta Gołuch

Psycholog, Psychoterapeuta
 
Od zawsze fascynuje mnie praca z ludźmi. Gdy drugi człowiek zaprasza mnie do swojego świata, otwiera się i obdarza zaufaniem, jestem pełna wdzięczności i zapału, aby towarzyszyć mu w sferze jego uczuć, myśli, przeżyć. Jeśli doświadczasz psychicznego cierpienia, jest Ci trudno radzić sobie z emocjami, czujesz się bezradny, samotny, nie wiesz, jak rozwiązać trapiące Cię problemy w relacjach z ludźmi, zachęcam Cię do spotkania. Psychoterapia jest szansą na złapanie nowej perspektywy, z której spojrzysz na swoje życie i to, co dla Ciebie ważne.

Danuta Skrzypczak

Pedagog | Psychoterapeuta
 
Jako terapeuta systemowy ( w trakcie certyfikacji) często towarzyszę osobom w drodze zmian i odkrywania na nowo siebie i swoich zasobów ,a to daje mi ogromną satysfakcję. Pracuję w oparciu o nurt systemowy który zakłada m.in. że postaw i zachowań człowieka nie można pojmować w oderwaniu od środowiska w którym żyje ,ponieważ każdy człowiek jest częścią systemu (np. rodzinnego lub szerzej -społecznego ) ,a On wpływa na jego funkcjonowanie i rozumienie otaczającego świata. Dlatego w swojej pracy współpracuję często z całą rodzina klienta..”

Zapisz sie już dziś na najbliższe warsztaty

Skorzystaj z wygodnego formularza zapisu lub skontaktuj się z nami, aby dopytać o szczegóły