Szkoła Dla Rodziców i Wychowawców

18-19.05.2024, godz.: 10:00-17:00

Szkoła Dla Rodziców i Wychowawców to program edukacyjny zaprojektowany w celu wsparcia rodziców i opiekunów w procesie wychowania i opieki nad dziećmi.

Program zapewnia rodzicom i opiekunom wiedzę na temat etapów rozwoju dzieci oraz potrzeb dzieci w poszczególnych fazach życia, co umożliwia bardziej świadome podejście do wychowania i wsparcia dzieci w ich rozwoju.

Ten warsztat jest dla Ciebie jeżeli:

Podczas tego warsztatu dowiesz się o:

Informacje organizacyjne:

18 - 19 maja 2024

Miejsce:
Wielkopolskie Centrum Terapii Par i Rodzin, Poznań, ul. Szybowcowa 17
tel.: +48 607 341 553
e-mail: wielkopolskiecentrumterapii@gmail.com

Dane do wpłaty:
Centrum Terapii Par i Rodzin
39 1240 6540 1111 0010 8864 9277
Tytuł: kurs uważności + imię i nazwisko uczestnika

Faktury wystawiamy po zakończonym szkoleniu.

Prowadzący

Katarzyna Menke

Pedagog | Psychoterapeuta w trakcie certyfikacji
Jestem pedagożką i psychoterapeutką w trakcie certyfikacji. Pracuję w podejściu systemowym z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. Bliskie mi jest myślenie o kliencie jako ekspercie własnego życia, a moja rola opiera się na towarzyszeniu w zmianach, odkrywaniu dróg, dążeniu do wydobywania potencjału. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z osobami z traumą relacyjną, zaburzeniami przywiązania, trudnościami adaptacyjnymi, trudnościami i dylematami rodzicielskimi. Szczególnym obszarem w moim życiu zawodowym jest praca z dziećmi i młodzieżą z pieczy zastępczej oraz osobami uzależnionymi. Oferuję również porady i psychoedukację z zakresu szkoły dla rodziców. 

Zapisz sie już dziś na najbliższe warsztaty

Jeśli masz chęć zapisać się na naszą Szkołę Dla Rodziców i Wychowawców, jesteśmy bardzo zadowoleni z Twojego zainteresowania! Proces zapisów jest prosty i łatwy do wykonania.
 
Pamiętaj, że nasz zespół jest tutaj, aby pomóc Ci na każdym etapie procesu zapisów i odpowiedzieć na wszelkie pytania, jakie możesz mieć. Jesteśmy podekscytowani możliwością współpracy z Tobą i wsparcia Cię w Twojej drodze do rozwoju jako rodzic czy opiekun.