Zrozumieć nastolatka

brak terminów

Zrozumieć Nastolatka to weekendowy warsztat stworzony dla rodziców, którzy pragną lepiej zrozumieć swoje nastoletnie dzieci oraz znaleźć skuteczne strategie komunikacji i budowania więzi z nimi.

Nasz warsztat skupia się na budowaniu mostów porozumienia i empatii między rodzicami a nastolatkami, aby wspólnie przezwyciężyć trudności związane z komunikacją i relacjami rodzinny.

Program warsztatu:

Informacje organizacyjne:

Termin: aktualnie brak dostępnych terminów

Miejsce:
Wielkopolskie Centrum Terapii Par i Rodzin
ul. Szybowcowa 17, 60-408 Poznań
tel.: +48 607 341 553
e-mail: wielkopolskiecentrumterapii@gmail.com

Zapraszamy Was!

Prowadzący

Piotr Urbaniak

Psycholog, Psychoterapeuta
 
Od 11 lat praca z drugim człowiekiem jest moją pasją, a pomaganie parom towarzyszy mi w codziennej pracy gabinetowej. Od 10 lat ciesze się wspólnym życiem w związku malżeńskim, wykorzystując zdobytą wiedzę. Jestem psychologiem o specjalności psychologia kliniczna: psychoterapia zaburzeń psychicznych, a także psychoterapeutą EFT (Emotionally Focused Therapy – Terapia Oparta Na Emocjach dla Par) w trakcie certyfikacji. Dzięki moim umiejętnością zdobytym w różnorodnych szkoleniach, w pracy z parami odkrywam nową przestrzeń, w której pary znajdują wspólną drogę do budowania bliskości.

Danuta Skrzypczak

Pedagog, Psychoterapeuta
 
Jako terapeuta systemowy ( w trakcie certyfikacji) często towarzyszę osobom w drodze zmian i odkrywania na nowo siebie i swoich zasobów ,a to daje mi ogromną satysfakcję. Pracuję w oparciu o nurt systemowy który zakłada m.in. że postaw i zachowań człowieka nie można pojmować w oderwaniu od środowiska w którym żyje ,ponieważ każdy człowiek jest częścią systemu (np. rodzinnego lub szerzej -społecznego ) ,a On wpływa na jego funkcjonowanie i rozumienie otaczającego świata. Dlatego w swojej pracy współpracuję często z całą rodzina klienta..”

Zapisz sie już dziś na najbliższe warsztaty

Jeśli jesteś zainteresowany/a uczestnictwem w Warsztacie „Zrozumieć Nastolatka” i chcesz uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci w budowaniu lepszej relacji z Twoim nastolatkiem i zapewnić wsparcie w trudnych chwilach rodzicielstwa.