Letnia Szkoła Bliskości

13.09 - 15.09.2024

Zapraszamy Was na 4 już edycję naszego wyjazdowego warsztatu dla par na małym krańcu świata!
Letnia Szkoła Bliskości to 3 dni uważnego bycia razem, podczas których odbędą się warsztaty Hold Me Tight® autorstwa Sue Johnson.
Spędzicie ze sobą wyjątkowe dni oglądając, ucząc się i doświadczając najważniejszych kawałków Waszej relacji…
Dzięki zdobytej wiedzy, wsparciu prowadzących i stworzeniu komfortowej przestrzeni, będziecie mogli przejść w parze przez siedem rozmów, które są podstawą do stworzenia bezpiecznej więzi na całe życie.
Dodatkowo skupicie się na zasobach Waszej relacji, poszukując utraconych tęsknot.

W warsztacie weźmie udział tylko 6 par. Zapewniamy dla każdej pary osobny pokój na czas rozmów, co zapewni intymność, komfort i kameralną atmosferę.

Warsztaty odbędą się 13.09-15.09 (piątek-niedziela), w drugi weekend września w Gościńcu Rabe.

Położone w Bieszczadach, zatem jeśli pragniesz znaleźć się na tak zwanym krańcu świata, zanurzyć w bezbrzeżnej ciszy, pobyć chwilę w czułych objęciach natury i budowaniu bezpiecznej więzi, tutaj spełnisz to marzenie.

Miejsce stworzone i prowadzone świadomie tak, abyś już po przekroczeniu progu mogła/mógł zrobić głęboki WYDECH, zwolnić swoje tempo i po prostu BYĆ, ciesząc się atmosferą wytchnienia i czasem bez zegara. Tutaj naprawdę próżno szukać śladów cywilizacji: najbliżej jest do lasów i jeziora, a jedyni „sąsiedzi” to zwierzęta domowe. Z okien nie widać żadnych dróg, a niebo usiane gwiazdami, nie słychać samochodów, tylko trzepot skrzydeł ptaków. Taka CISZA!

Zapraszamy Was na warsztat jeśli:

Dzięki warsztatowi zyskacie:

...przestrzeń do budowania bezpiecznej więzi...

wiedzę na temat sensu miłości i roli przywiązania opartą na badaniach naukowych, która pomoże Wam lepiej zrozumieć wzajemne zachowania

umiejętność rozpoznawania krzywdzących schematów, które doprowadzają Wasze rozmowy do eskalujących konfliktów, gdzie jedno z Was przyjmuje nieświadomie rolę atakującego, a drugie stale się wycofuje

okazję na poznanie swoich bolesnych miejsc i przepracowanie głębokich zranień tak, abyście mogli znaleźć drogę do przebaczenia

możliwość zatrzymania negatywnego cyklu i wprowadzenia nowych kroków we wspólnym „tańcu”

szansę na odbudowanie dostępności emocjonalnej, uwrażliwienie i zaangażowanie w świat emocji partnera

praktyczne sposoby na tworzenie satysfakcjonującego związku, w którym będziecie mogli bez obaw rozmawiać o swoich potrzebach i oczekiwaniach w różnych sferach Waszej relacji (np. seksualnej, rodzinnej, emocjonalnej)

Informacje organizacyjne:

Termin: 13-15.09.2024

Uwaga!
O przyjęciu na warsztat decyduje kolejność wpłat. Przy rezygnacji z warsztatu w terminie krótszym niż 21 dni przed rozpoczęciem zajęć, zaliczka nie będzie zwracana. Przy rezygnacji w terminie wcześniejszym, zaliczki są zwracane na konto, z którego zostały wysłane. Zaliczki nie są przenoszone na kolejne terminy.
Zapraszamy Was!

Prowadzący

superwizje-dla-terapeutów

Joanna Gruszczyńska

Założycielka Centrum, Psycholog, Psychoterapeuta, Certyfikowany Psychoterapeuta EFT
Jestem psychologiem i certyfikowanym psychoterapeutą systemowym, certyfikowanym terapeutą EFT (Emotionally Focused Therapy) – jednej z najskuteczniejszych terapii par na świecie. Odkąd pamiętam interesował mnie człowiek, jego wnętrze i relacje z otoczeniem, dlatego też z chęcią towarzyszę moim klientom w poszukiwaniu drogi do poznania samego siebie i odnalezienia nie „idealnego”, ale „harmonijnego” partnerstwa.

Piotr Urbaniak

Psycholog, Psychoterapeuta
 
Od 11 lat praca z drugim człowiekiem jest moją pasją, a pomaganie parom towarzyszy mi w codziennej pracy gabinetowej. Od 10 lat ciesze się wspólnym życiem w związku malżeńskim, wykorzystując zdobytą wiedzę. Jestem psychologiem o specjalności psychologia kliniczna: psychoterapia zaburzeń psychicznych, a także psychoterapeutą EFT (Emotionally Focused Therapy – Terapia Oparta Na Emocjach dla Par) w trakcie certyfikacji. Dzięki moim umiejętnością zdobytym w różnorodnych szkoleniach, w pracy z parami odkrywam nową przestrzeń, w której pary znajdują wspólną drogę do budowania bliskości.

Opinie uczestników poprzednich edycji

A&P
Read More
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony przygotowaniem prowadzących. Ich dyskretne wejścia w rozmowy były niezwykle pomocne. Ich pomoc była nieoceniona! Dużo miłości, wsparcia, poczucia bezpieczeństwa. Miejsce również wyjątkowe, pozwoliło poczuć się jak w domu. Dziękujemy kochani, Wyjeżdżamy z tego miejsca o wiele lepszą i bliższą parą.
........
Read More
Bardzo bezpieczne miejsce, bardzo dużo dobra. Warsztaty dobrze zgrane z miejscem, uczestnikami, prowadzącymi. Dziękuję!
........
Read More
Po warsztacie czuję nadzieje i pozytywne nastawienie. Pyszne jedzenie, dobrzy gospodarze. Uważni terapeuci! Dziękuję Asiu i Piotrze.
........
Read More
Dużo konkretnej pracy, dzięki wielkie! Teraz musi się wszystko "osadzić"... 🙂
........
Read More
Warsztat był wspaniale zorganizowany, czułam się bezpiecznie. Jestem szczęśliwa, że tu byliśmy. Nie sądziłam, że można ze sobą pracować na tak głębokim poziomie. Czuję radość, spełnienie i wdzięczność dla Was Asiu i Piotrze.
........
Read More
Bardzo przydatny warsztat, na każdym etapie związku. Otwiera oczy na sprawy i elementy, których samemu mogło się nie dostrzec.
........
Read More
Polecamy parom na każdym etapie związku. Konkretne narzędzia, wspierający prowadzący. Czuliśmy się bezpieczni i zaopiekowani.
........
Read More
Chciałam się podzielić z Wami moim doświadczeniem z Letniej Szkoły Bliskości, na której byłam z Mężem w miniony weekend. Warsztat rzeczywiście pomaga pogłębić relację, poznać się lepiej, doświadczyć siebie jako pary zupełnie inaczej. Mocne doświadczenie. Było dużo wzruszeń, intensywnej pracy we dwoje, duże poczucie bezpieczeństwa w kameralnej grupie. Nie ukrywam, że miejsce - Dom Życia - też ma swoją magię 🙂 Chciałabym na taki warsztat jeździć co roku. Polecam Wam żyjącym w parze, polecam Waszym Pacjentom. Niech się niesie Dobro 🙂

Zapisz się już dziś na najbliższe warsztaty wyjazdowe

Skorzystaj z wygodnego formularza zapisu lub skontaktuj się z nami, aby dopytać o szczegóły