Przed pierwszą wizytą

Jak umówić się na wizytę?

Jak znaleźć odpowiedniego psychologa / psychoterapeutę dla siebie? 

Zapraszamy do zapoznania się z opisami naszych specjalistów w zakładce “Nasz Zespół”. 
Jeżeli w dalszym ciągu nie są Państwo pewni, zachęcamy do kontaktu z Recepcją.
Asystentki pomogą wybrać odpowiedniego terapeutę, dobrać termin spotkania jak i odpowiedzą na wszystkie dodatkowe pytania.

Jak wygląda opłata za pierwszą wizytę?

Przed pierwszą wizytą – zarówno stacjonarną jak i online – prosimy o dokonanie przelewu
zgodnie z ceną wizyty na konto Centrum:

39 1240 6540 1111 0010 8864 9277
Następnie prosimy o przesłanie potwierdzenia przelewu na nasz adres mejlowy: wielkopolskiecentrumterapii@gmail.com

Minimalny czas na dokonanie płatności to 24 godziny przed pierwszą wizytą zarówno w formie stacjonarnej jak i formie online oraz za każdą kolejną wizytą w formie online. W sytuacji braku wpłaty, wizyta zostanie anulowana.

Każda kolejna wizyta STACJONARNA może być opłacona kartą / gotówką / blikiem na miejscu w recepcji

Każda kolejna wizyta ONLINE musi zostać opłacona przelewem przed spotkaniem

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

W sytuacji braku wpłaty, wizyta zostanie anulowana.
Również w przypadku odwołania wizyty krócej niż 24h przed jej rozpoczęciem, płatność za tę wizytę nie podlega zwrotowi.

Oczywiście. Zbiorcza faktura zostanie do Państwa przesłana na podany adres mailowy pod koniec każdego miesiąca.
Prośbę o wystawienie faktury prosimy zgłaszać każdorazowo podczas dokonywania płatności.  

Faktury wystawiamy wyłącznie za miesiąc bieżący (po 25 dniu miesiąca), nie ma więc możliwości otrzymania faktury za poprzednie miesiące.

Tak. Zapewniamy możliwość psychoterapii w formie zarówno stacjonarnej, jak i online. Jeżeli chcą Państwo skorzystać z wizyty online, prosimy o zaznaczenie tej opcji podczas umawiania wizyty przez portal ZnanyLekarz.pl lub o kontakt telefoniczny bezpośrednio z Recepcją.

Spotkania odbywają się na platformach: Zoom, Skype, Google Meet, jak i w aplikacji ZnanyLekarz.

Oczywiście. Psychologa/psychoterapeutę obowiązuje zasada poufności przez cały proces pracy z klientem jaki i po zakończeniu. Wyjątkiem jest, gdy życie lub zdrowie pacjenta lub innych osób jest zagrożone.

Tak, na pierwsze spotkanie zapraszamy Państwa we dwoje. Pierwsze spotkania dla par mają charakter konsultacji – razem z terapeutą ustalicie Państwo formę dalszych spotkań.

Na pierwszą wizytę w sprawie dziecka/osoby niepełnoletniej zapraszamy wyłącznie rodziców/rodzica. Celem spotkania jest zagłębienie się w zachowanie dziecka, jak i poznanie jego środowiska.

Niestety nie. Samodzielnie mogą zapisać się tylko osoby, które ukończyły 18 lat. Jednak w sytuacji, gdy potrzebujesz pilnej pomocy, możesz się z nami skontaktować, a my na pewno postaramy się Tobie pomóc.

W takiej sytuacji, jeśli oboje rodziców posiada prawa rodzicielskie, potrzebujemy zgody obojga rodziców. 

Jeżeli jednak rodzice nie mogą się stawić we dwoje na pierwszej wizycie, rodzicowi obecnemu na spotkaniu wręczany jest dokument – zgoda, z prośbą o przekazanie jej do podpisu drugiemu rodzicowi. 

Jeśli jest na to przestrzeń, psycholog/psychoterapeuta za zgodą rodzica obecnego na wizycie wykonuje telefon do drugiego rodzica.

Opłacając wizytę przelewem zagranicznym, prosimy o przelew odpowiedniej kwoty tak, aby mimo przewalutowania/prowizji, na konto Centrum wpłynęła odpowiednia kwota za wizytę. Przelewu można dokonać poprzez PayPal (wielkopolskiecentrumterapii@gmail.com) oraz przelew na konto.

Skontaktuj się z nami

Jeżeli potrzebujesz wsparcia psychologicznego, skontaktuj się z nami. Oferujemy konsultacje dla każdego. Nasz zespół doświadczonych psychologów jest gotowy, aby pomóc Ci w trudnych sytuacjach. Mamy nadzieję, że uda nam się pomóc Ci w osiągnięciu dobrego samopoczucia i równowagi emocjonalnej. Czekamy na Twój kontakt! 🤗
W celu umówienia wizyty i omówienia szczegółów współpracy,
prosimy o kontakt poprzez dostępne formy kontaktu: