Warsztaty Hold Me Tight ® Przytul Mnie Mocno

30.11 - 01.12.2024

Warsztaty Hold Me Tight, oparte na metodyce terapii skoncentrowanej na emocjach (EFT), są przeznaczone dla par pragnących pogłębić swoje relacje, zbudować silniejsze więzi emocjonalne i przezwyciężyć trudności w związku. Program został stworzony przez dr Sue Johnson, światowej klasy ekspertkę w dziedzinie terapii par. Nasze warsztaty Hold Me Tight oferują unikalną okazję do odkrycia mocy bliskości i wzmocnienia więzi w bezpiecznej i wspierającej atmosferze.

Tworzymy przestrzeń do wspólnego rozwoju. W Wielkopolskim Centrum Terapii Par i Rodzin nie stajemy w obliczu trudności samotnie. Tworzymy bezpieczne i wspierające środowisko dla osób, które pragną dzielić się swoimi doświadczeniami, słuchać innych oraz otrzymać wsparcie w procesie rozwoju osobistego.

Zapraszamy Was na warsztat jeśli:

Dzięki warsztatowi zyskacie:

...przestrzeń do budowania bezpiecznej więzi...

wiedzę na temat sensu miłości i roli przywiązania opartą na badaniach naukowych, która pomoże Wam lepiej zrozumieć wzajemne zachowania

umiejętność rozpoznawania krzywdzących schematów, które doprowadzają Wasze rozmowy do eskalujących konfliktów, gdzie jedno z Was przyjmuje nieświadomie rolę atakującego, a drugie stale się wycofuje

okazję na poznanie swoich bolesnych miejsc i przepracowanie głębokich zranień tak, abyście mogli znaleźć drogę do przebaczenia

możliwość zatrzymania negatywnego cyklu i wprowadzenia nowych kroków we wspólnym „tańcu”

szansę na odbudowanie dostępności emocjonalnej, uwrażliwienie i zaangażowanie w świat emocji partnera

praktyczne sposoby na tworzenie satysfakcjonującego związku, w którym będziecie mogli bez obaw rozmawiać o swoich potrzebach i oczekiwaniach w różnych sferach Waszej relacji (np. seksualnej, rodzinnej, emocjonalnej)

Informacje organizacyjne:

Termin: 30.11 - 01.12.2024

Wielkopolskie Centrum Terapii Par i Rodzin
ul. Szybowcowa 17, 60-408 Poznań
tel.: +48 607 341 553
e-mail: wielkopolskiecentrumterapii@gmail.com

Prowadzący

Warsztaty Hold Me Tight są prowadzone przez certyfikowanych terapeutów specjalizujących się w terapii par i metodzie EFT. Nasi prowadzący to doświadczeni profesjonaliści, którzy z pasją wspierają pary w ich dążeniach do stworzenia zdrowych i satysfakcjonujących relacji.

superwizje-dla-terapeutów

Joanna Gruszczyńska

Założycielka Centrum, Psycholog, Psychoterapeuta, Certyfikowany Psychoterapeuta EFT
Jestem psychologiem i certyfikowanym psychoterapeutą systemowym, certyfikowanym terapeutą EFT (Emotionally Focused Therapy) – jednej z najskuteczniejszych terapii par na świecie. Odkąd pamiętam interesował mnie człowiek, jego wnętrze i relacje z otoczeniem, dlatego też z chęcią towarzyszę moim klientom w poszukiwaniu drogi do poznania samego siebie i odnalezienia nie „idealnego”, ale „harmonijnego” partnerstwa.

Piotr Urbaniak

Psycholog, Psychoterapeuta
 
Od 11 lat praca z drugim człowiekiem jest moją pasją, a pomaganie parom towarzyszy mi w codziennej pracy gabinetowej. Od 10 lat ciesze się wspólnym życiem w związku malżeńskim, wykorzystując zdobytą wiedzę. Jestem psychologiem o specjalności psychologia kliniczna: psychoterapia zaburzeń psychicznych, a także psychoterapeutą EFT (Emotionally Focused Therapy – Terapia Oparta Na Emocjach dla Par) w trakcie certyfikacji. Dzięki moim umiejętnością zdobytym w różnorodnych szkoleniach, w pracy z parami odkrywam nową przestrzeń, w której pary znajdują wspólną drogę do budowania bliskości.

Zapisz sie już dziś na najbliższe warsztaty

Skorzystaj z wygodnego formularza zapisu lub skontaktuj się z nami, aby dopytać o szczegóły.
 
Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w warsztatach Hold Me Tight i chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy pomóc w wzmocnieniu Twojej relacji, skontaktuj się z nami. Nasza doświadczona kadra jest gotowa zapewnić wsparcie, które pomoże Ci i Twojemu partnerowi odkryć moc bliskości i zbudować trwałą, pełną miłości więź.