Psychologiczna Szkoła Rodzenia

16 marca 2024 10:00 – 13:30 | Warsztat online

Psychologiczna Szkoła Rodzenia to program przygotowujący przyszłych rodziców na emocjonalne i psychiczne wyzwania związane z narodzinami dziecka. Nasze spotkania skupiają się nie tylko na praktycznych aspektach porodu i opieki nad niemowlęciem, ale także na psychologicznych i emocjonalnych aspektach rodzicielstwa. Prowadzone przez doświadczonych psychologów i terapeutów, zajęcia oferują wsparcie, wiedzę i przestrzeń do dzielenia się doświadczeniami z innymi przyszłymi rodzicami.

Początki pisania wspólnej historii
Niedługo ma się pojawić na świecie dziecko, a Ty zastanawiasz się jaki to będzie miało wpływ na Ciebie i Twojego partnera/partnerkę?
Chcesz zachować równowagę pomiędzy relacją partnerską a byciem rodzicem?
Zapraszamy!

Warsztat przybliży wiele aspektów m.in:

Tematyka warsztatu:

Para bez dzieci - po pierwsze " my ", po drugie " rodzina pochodzenia "

Ciąża i przygotowanie do porodu - emocje i potrzeby partnerów

Początki pisania wspólnej historii (poczęcie, poród, pierwsze dni życia dziecka)

Nowa rola "mamy" i "taty" - trudności, konflikty, kryzysy

Bycie partnerami i życie seksualne po porodzie

Informacje organizacyjne:

Termin: 16 marca 2024 10:00 - 13:30 (3,5h zegarowych)

Miejsce:
warsztat w formie online na platformie Zoom
tel.: +48 607 341 553
e-mail: wielkopolskiecentrumterapii@gmail.com

Zapraszamy Was!

Korzyści z uczestnictwa w Psychologicznej Szkole Rodzenia:

Prowadzący

Marta Gołuch

Psycholog, Psychoterapeuta
 
Od zawsze fascynuje mnie praca z ludźmi. Gdy drugi człowiek zaprasza mnie do swojego świata, otwiera się i obdarza zaufaniem, jestem pełna wdzięczności i zapału, aby towarzyszyć mu w sferze jego uczuć, myśli, przeżyć. Jeśli doświadczasz psychicznego cierpienia, jest Ci trudno radzić sobie z emocjami, czujesz się bezradny, samotny, nie wiesz, jak rozwiązać trapiące Cię problemy w relacjach z ludźmi, zachęcam Cię do spotkania. Psychoterapia jest szansą na złapanie nowej perspektywy, z której spojrzysz na swoje życie i to, co dla Ciebie ważne.

Marcin Korowaj

Pedagog, Psychoterapeuta
 
Od 11 lat zajmuje się pomocą psychologiczną oraz interwencją kryzysową. Prowadzę psychoterapie par i rodzin oraz psychoterapie indywidualną. Pracuje z osobami w kryzysie, z osobami mającymi problem z agresją czy depresją. Jestem autorem programu profilaktycznego zapobiegającego depresji poporodowej „Bezpieczna mama bezpieczne dziecko”. Ukończyłem staż kliniczny w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych Dziekanka.

Zapisz sie już dziś na najbliższe warsztaty

Jeśli jesteś zainteresowany/a uczestnictwem w naszej Psychologicznej Szkole Rodzenia i chcesz uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami. Nasza doświadczona kadra psychologiczna jest gotowa zapewnić Ci wsparcie, wiedzę i przestrzeń do rozmów na temat rodzicielstwa i przygotowania na nową rolę rodzica.