Szkolenie praktyczne dla prowadzących warsztat dla Par Hold Me Tight Przytul mnie mocno – ruszyły zapisy!

✨Myślisz o prowadzeniu warsztatów dla par?
✨Bliskie jest Ci podejście budowania bezpiecznej więzi w parze?
✨Zastanawiasz się jak zabrać się za organizacje swojego pierwszego warsztatu Hold Me Tight ® – Przytul Mnie Mocno albo innego o podobnej tematyce?
✨A może chcesz udoskonalić obecną formę prowadzonego przez siebie warsztatu dla par?
Jeśli na któreś z powyższych pytań odpowiedziałeś/łaś twierdząco, to szkolenie jest dla Ciebie 🙂
Damy Ci gotowe narzędzia i przebrniemy z Tobą przez każdy etap warsztatu od strony prowadzącego!
DLA KOGO:
Zapraszamy wszystkich psychologów/psychoterapeutów/psychoterapeutów w trakcie szkolenia, chcących pomagać parom w formie warsztatowej, na pierwsze szkolenie dla profesjonalistów z prowadzenia warsztatów dla par Hold Me Tight ® – Przytul Mnie Mocno, które z roku na rok zwiększają swoją popularność na całym świecie! A to właśnie ze względu na ich niepowtarzalną formę i efekt, o którym mówią ich uczestnicy!
PROGRAM SZKOLENIA – czego możesz się spodziewać?
✅ Zapoznasz się z merytorycznymi aspektami prowadzenia warsztatu Hold Me Tight ® – między innymi – dla jakich par jest prowadzony, a dla jakich par raczej niewskazany, jakie mogą być sposoby jego prowadzenia, z jakich części jest zbudowany, czego mogą oczekiwać uczestnicy, co może dać im udział w warsztatach, jaka jest rola prowadzących i jak ją doskonalić, aby najlepiej wspierać pary biorące udział w warsztacie.
✅ Dowiesz się jak może wyglądać szczegółowy przebieg dnia szkoleniowego w formie dwudniowej (prowadzonej w ośrodku) i formie trzydniowej (wyjazdowej) – omówienie harmonogramu i agendy warsztatów.
✅ Przejdziesz z nami przez poszczególne rozmowy (7+1) – wprowadzenie merytoryczne, instrukcje dla uczestników ( te w grupie i te w prywatnych przestrzeniach), omówienie roli prowadzących przy każdej z konwersacji.
✅ Odkryjesz różnice w prowadzeniu warsztatu – tej podręcznikowej (z pomocami filmowymi) i naszej autorskiej, po modyfikacji za zgodą ICEEFT.
✅ Poznasz naszą koncepcję na włączenie elementów pracy z ciałem w parach.
✅ Otrzymasz przygotowane przez nas narzędzia (zeszyty pracy dla par) do prowadzenia rozmów, do wykorzystania we własnym warsztacie oraz materiały szkoleniowe.
PROWADZĄCY:
Joanna i Piotr – jesteśmy praktykami, na codzień prowadzimy terapię par w oparciu o nurt EFT, od kilku lat prowadzimy z ogromną satysfakcją stacjonarne i wyjazdowe warsztaty dla par Hold Me Tight – Przytul Mnie Mocno 🙂
… szczegółowo o nas:
Joanna Gruszczyńska – jestem psychologiem i psychoterapeutą oraz certyfikowanym terapeutą EFT. Specjalizuje się w psychoterapii par i małżeństw w oparciu o nurt EFT (Emotionally Focused Therapy For Couples). Na codzień prowadzę Wielkopolskie Centrum Terapii Par i Rodzin w Poznaniu wraz z moim 30-osobowym zespołem.
Wierzę, że każdy z nas zasługuje na szczęście oraz zdrowe, satysfakcjonujące i radosne relacje, dlatego od kilku lat z powodzeniem towarzyszę moim klientomw budowaniu bezpiecznej więzi opartej na zaufaniu i zrozumieniu. Uważam, że każdy związek przechodzi przez swoje cztery pory roku, ale najważniejsze jest aby w tych największych chłodach i śnieżycach… znaleźć na nowo drogę do siebie.
Piotr Urbaniak – jestem psychoterapeutą systemowym w trakcie certyfikacji. Pracuje z parami oraz z rodzinami. Wspieram dzieci i młodzież.
W swojej pracy wykorzystuje między innymi podejście EFT, dzięki czemu mogę bardziej kompleksowo wspierać parę w budowaniu bliskiej więzi. Uważam, że bycie w związku to decyzja, którą podejmujemy codziennie wybierając towarzyszenie drugiej osobie. W terapii par widzę szanse na stworzenie przestrzeni do budowania partnerstwa, w oparciu o bliskość, dostępność emocjonalną i otwartą komu
nikację, tworząc tym samym bardziej satysfakcjonujący związek.
🗓️KIEDY: 5.07.2024 r. godz. 9:00- 18:00 (z 1h przerwą obiadową)
📍GDZIE: online, na platformie zoom
💸KOSZT: 1 000 zł
po terminie wrześniowy 1000 zł (możliwość płatności w całości lub w 2 ratach – 2×500 zł)
*Wpłata pierwszej części będzie potwierdzeniem rezerwacji miejsca w grupie.
Konto do wpłaty:
Centrum Terapii Par i Rodzin
Numer Konta: 39 1240 6540 1111 0010 8864 9277
Tytuł: Szkolenia praktyczne dla prowadzących – imię i nazwisko uczestnika
📧 wielkopolskiecentrumterapii@gmail.com
☎️ 607 341 553
📍 Zoom
💰 koszt: 1000 zł
📑 wystawiamy faktury po odbyciu się warsztatu
Zapraszamy Was – Asia i Piotr 🙂

Więcej informacji o zapisach TUTAJ