Warsztaty Hold Me Tight ® Przytul Mnie Mocno

12 - 13.07.2025

Warsztaty Hold Me Tight, oparte na metodyce terapii skoncentrowanej na emocjach (EFT), są przeznaczone dla par pragnących pogłębić swoje relacje, zbudować silniejsze więzi emocjonalne i przezwyciężyć trudności w związku. Program został stworzony przez dr Sue Johnson, światowej klasy ekspertkę w dziedzinie terapii par. Nasze warsztaty Hold Me Tight oferują unikalną okazję do odkrycia mocy bliskości i wzmocnienia więzi w bezpiecznej i wspierającej atmosferze.

Tworzymy przestrzeń do wspólnego rozwoju. W Wielkopolskim Centrum Terapii Par i Rodzin nie stajemy w obliczu trudności samotnie. Tworzymy bezpieczne i wspierające środowisko dla osób, które pragną dzielić się swoimi doświadczeniami, słuchać innych oraz otrzymać wsparcie w procesie rozwoju osobistego.

Zapraszamy Was na warsztat jeśli:

Dzięki szkoleniu zyskacie:

...przestrzeń do budowania bezpiecznej więzi...

wiedzę na temat sensu miłości i roli przywiązania opartą na badaniach naukowych, która pomoże Wam lepiej zrozumieć wzajemne zachowania

umiejętność rozpoznawania krzywdzących schematów, które doprowadzają Wasze rozmowy do eskalujących konfliktów, gdzie jedno z Was przyjmuje nieświadomie rolę atakującego, a drugie stale się wycofuje

okazję na poznanie swoich bolesnych miejsc i przepracowanie głębokich zranień tak, abyście mogli znaleźć drogę do przebaczenia

możliwość zatrzymania negatywnego cyklu i wprowadzenia nowych kroków we wspólnym „tańcu”

szansę na odbudowanie dostępności emocjonalnej, uwrażliwienie i zaangażowanie w świat emocji partnera

praktyczne sposoby na tworzenie satysfakcjonującego związku, w którym będziecie mogli bez obaw rozmawiać o swoich potrzebach i oczekiwaniach w różnych sferach Waszej relacji (np. seksualnej, rodzinnej, emocjonalnej)

Informacje organizacyjne:

Termin: 12-13.07.2024

Wielkopolskie Centrum Terapii Par i Rodzin
ul. Szybowcowa 17, 60-408 Poznań
tel.: +48 607 341 553
e-mail: wielkopolskiecentrumterapii@gmail.com

Prowadzący

Danuta
Skrzypczak

Pedagog | Psychoterapeuta
 
Jako terapeuta systemowy ( w trakcie certyfikacji) często towarzyszę osobom w drodze zmian i odkrywania na nowo siebie i swoich zasobów ,a to daje mi ogromną satysfakcję. Pracuję w oparciu o nurt systemowy który zakłada m.in. że postaw i zachowań człowieka nie można pojmować w oderwaniu od środowiska w którym żyje ,ponieważ każdy człowiek jest częścią systemu (np. rodzinnego lub szerzej -społecznego ) ,a On wpływa na jego funkcjonowanie i rozumienie otaczającego świata. Dlatego w swojej pracy współpracuję często z całą rodzina klienta..”

Agnieszka
Szałkowska

Psycholog | Psychoterapeuta | dr n. med
Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Mam doświadczenie kliniczne w pracy z osobami dorosłymi borykającymi się w swoim życiu z konsekwencjami własnych zaburzeń osobowości, zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych oraz zaburzeń w regulacji emocji. Specjalizuję się w zakresie psychoterapii par metodą EFT (terapia skoncentrowana na emocjach). Od 2016 współpracuję z Collegium Medium Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, jako pracownik dydaktyczny prowadzę wykłady, seminaria oraz ćwiczenia dla studentów kierunków medycznych z zakresu psychologii klinicznej, psychoterapii i psychiatrii.

Zapisz sie już dziś na najbliższe warsztaty

Skorzystaj z wygodnego formularza zapisu lub skontaktuj się z nami, aby dopytać o szczegóły.
 
Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w warsztatach Hold Me Tight i chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy pomóc w wzmocnieniu Twojej relacji, skontaktuj się z nami. Nasza doświadczona kadra jest gotowa zapewnić wsparcie, które pomoże Ci i Twojemu partnerowi odkryć moc bliskości i zbudować trwałą, pełną miłości więź.