Zapraszamy na szkolenie „Tango w pracy z parami” | start: 16 września 2024

Jesteś po Externship lub ukończyłeś Szkolenie Wprowadzające do EFT i chcesz doskonalić w praktyce swoje umiejętności prowadzenia sesji z parami?

Grupa Ćwiczeniowa z 5 Ruchów Tanga rusza już we wrześniu!

Dzięki niezwykle przydatnej formule prowadzenia sesji, jaką jest TANGO, terapeuci par mogą nawigować sesje jak latarnia morska. Te pięć cyklicznie powtarzających się ruchów, pomaga parze doświadczać głębi swoich wzajemnych emocji i w bezpiecznej przestrzeni nabierać umiejętności dzielenia się nimi.

Podczas grupy ćwiczeniowej szczegółowo poznamy każdy z kroków i omówimy różnice ze stosowania Tanga w etapie 1 i 2.

Będzie to 8 cyklicznych spotkań, podczas których będziemy wykonywać praktyczne ćwiczenia i pracować na doświadczeniu, przechodząc przez wszystkie poszczególne ruchy TANGA w pracy z parami.

Grupę praktyczną poprowadzą dla Was:


Kamila Kamińska

Jestem terapeutką par i pierwszą w Europie i Polsce polskojęzyczną superwizorką EFT certyfikowaną przez Międzynarodowe Centrum Doskonałości w Terapii Skoncentrowanej na Emocjach (ICEEFT) w Kanadzie, oraz terapeutką EMDR. Przynależę do ICEEFT oraz EMDR Europe i EMDR-UK. W 2018 roku uzyskałam akredytację Brytyjskiego Stowarzyszenia Counsellingu i Psychoterapii (BACP). Pracuję pod stałą superwizją certyfikowanych superwizorów i trenerów. Jestem członkinią oraz Przewodniczącą Komisji Rewizyjnej Polskiego Stowarzyszenia EFT oraz członkinią Brytyjskiego Centrum EFT, przy którym przez cztery lata współorganizowałam coroczne konferencje.

Joanna Gruszczyńska

Jestem psychologiem i certyfikowanym psychoterapeutą systemowym, certyfikowanym terapeutą EFT (Emotionally Focused Therapy) – jednej z najskuteczniejszych terapii par na świecie. Odkąd pamiętam interesował mnie człowiek, jego wnętrze i relacje z otoczeniem, dlatego też z chęcią towarzyszę moim klientom w poszukiwaniu drogi do poznania samego siebie i odnalezienia nie „idealnego”, ale „harmonijnego” partnerstwa.

Zapraszamy!
✉wielkopolskiecentrumterapii@gmail.com
📞+48 607 341 553