Zapraszamy na nasze nowe szkolenie „Naprawianie urazów więzi w nurcie EFT”! | start: 11.09.2024

✅ Do Twojego gabinetu trafia para z doświadczeniem zdrady lub innym urazem więzi, a Ty chcesz pomóc im w odbudowaniu bezpiecznej więzi?
✅ Chciałbyś nauczyć się w praktyce wszystkich kroków Naprawiania Urazów Więzi (model AIRM)?
✅ A może znasz wszystkie kroki, ale nie jesteś pewien kiedy i jak stosować je w swojej pracy z parami?

Właśnie ruszają zapisy na pierwszą Grupę Ćwiczeniową dotyczącą Naprawy Urazów Więzi z Kamilą Kamińską (certyfikowaną terapeutą i superwizorką EFT) i Joanną Gruszczyńską (certyfikowaną terapeutką EFT)!

Kamila Kamińska

Jestem terapeutką par i pierwszą w Europie i Polsce polskojęzyczną superwizorką EFT certyfikowaną przez Międzynarodowe Centrum Doskonałości w Terapii Skoncentrowanej na Emocjach (ICEEFT) w Kanadzie, oraz terapeutką EMDR. Przynależę do ICEEFT oraz EMDR Europe i EMDR-UK. W 2018 roku uzyskałam akredytację Brytyjskiego Stowarzyszenia Counsellingu i Psychoterapii (BACP). Pracuję pod stałą superwizją certyfikowanych superwizorów i trenerów. Jestem członkinią oraz Przewodniczącą Komisji Rewizyjnej Polskiego Stowarzyszenia EFT oraz członkinią Brytyjskiego Centrum EFT, przy którym przez cztery lata współorganizowałam coroczne konferencje.

Joanna Gruszczyńska

Jestem psychologiem i certyfikowanym psychoterapeutą systemowym, certyfikowanym terapeutą EFT (Emotionally Focused Therapy) – jednej z najskuteczniejszych terapii par na świecie. Odkąd pamiętam interesował mnie człowiek, jego wnętrze i relacje z otoczeniem, dlatego też z chęcią towarzyszę moim klientom w poszukiwaniu drogi do poznania samego siebie i odnalezienia nie „idealnego”, ale „harmonijnego” partnerstwa.

Będzie to 6 cyklicznych spotkań, podczas których będziemy wykonywać praktyczne ćwiczenia i pracować na doświadczeniu, przechodząc przez wszystkie poszczególne kroki modelu Naprawy Urazów Więzi w pracy z parami.

Zapraszamy!
✉wielkopolskiecentrumterapii@gmail.com
📞+48 607 341 553